Головна » 2017 » Березень » 29 » Екскурсійна поїздка
10:52
Екскурсійна поїздка

Дуже важливу роль у житті кожної людини відіграє — правильний вибір професії. Багато хто з учнів ще стоїть перед вибором ким я хочу стати. Хоч як би вам цього не хотілося, за два роки повинні будем зробити цей вибір остаточно. Саме в учнів 9 та 10 класів наступив період, що психологи пов’язують із життєвим самовизначенням та професійним вибором. Як не розгубити себе по життю.
Учні Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, 4 та Вихрівської ЗОШ І-ІІ ступенів були запрошені на профорієнтаційні заходи, що проводились у с. Вихрівка ТОВ «Козацька долина». Учням розказали про важливість правильного вибору професії для людини та суспільства, про актуальні професії на ринку праці. Ознайомили учнів із переліком галузей народного господарства, професій, які дають змогу займатися індивідуальною трудовою діяльністю.
Адміністрація товариства провела для учнів екскурсію по підприємству. Вони показали найновішу сільськогосподарську техніку по обробці полів, запропонувавши  їм посидіти за кермом; склади із зберіганням зерна, ферму, на якій налічується 400 голів великої рогатої корови. Також розказали які надої молока за один день. Зацікавило учнів те, що для опалення вони використовують альтернативне паливо для того щоб зберегти навколишнє природне середовище, а також щоб з економити.
Звичайно, нікому не дано з абсолютною точністю визначити своє майбутнє, та все ж кожному до снаги означити власний шлях. Та для цього дуже важливо вивчити здібності, визначити орієнтири життєвих шляхів. Який обрати? З якою професією поєднати своє життя?

Категорія: Новини | Переглядів: 97 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Ми на карті
Наші координати
м. Дунаївці
32400, Хмельницька область
вул. Гагаріна, 16+380385831203 dunmiskosvita@ukr.net
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання