Головна » 2017 » Квітень » 27 » «Ефективне управління освітою в ОТГ»
10:41
«Ефективне управління освітою в ОТГ»

25 квітня 2017 р. управлінням освіти Дунаєвецької міської ради, спільно із Шведсько-українським проектом «Підтримка децентралізації в Україні», Міністерством освіти і науки України та за експертної підтримки департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації було проведено семінар-тренінг «Ефективне управління освітою в ОТГ» для представників регіональних інститутів післядипломної педагогічної освіти.
В роботі семінару прийняли участь: Посол Швеції в Україні Мартін Хаґстрьом, заступник Міністра освіти і науки України Хобзей Павло Кузьмович, директор департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації Фасоля Олег Іванович, експерт Шведсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» Айдер Сеїтосманов, деректор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА Палійчук Оксана Михайлівна, заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації - Олійник Валерій Цезарович перший заступник голови Хмельницької обласної ради - Андрійчук Неоніла В’ячеславівна,.
На своїй зустрічі учасники зазначили, що одним з головних напрямів діяльності Шведсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» є підтримка ефективного управління освітою в ОТГ. В рамках діяльності проекту, бенефіціаром якого є Міністерство освіти і науки України було застосовано підхід апробації міжнародних практик в управлінській діяльності об’єднаних територіальних громад у сфері освіти.
В грудні 2016 року, проект спільно з Департаментом освіти і науки Хмельницької ОДА і Дунаєвецькою об’єднаною територіальною громадою створив першу спеціалізовану онлайн платформу «Кращі практики управління освітою» на базі управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради. Станом на сьогодні, ресурс наповнюється успішними кейсами і прикладами рішень щодо управління освітою в громадах із усіх областей України. Одними з перших таких практик були напрацювання управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради - це порядок створення управління освіти, організація підвезення школярів, створення та робота методичного кабінету, оптимізація мережі та план оптимізації.
На семінарі, який відбувся 25 квітня, презентували та запустили сервіс цього онлайн ресурсу для громад України.
Після закінчення семінару-тренінгу делегація відвідала Будинок творчості школярів де відбулася зустріч зі школярами та керівниками гуртків, які презентували вироби  зроблені вихованцями гуртків.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Більше фото

26 квітня 2017 року продовження семінару-тренінг у форматі «рівний рівному» на тему: «Ефективне управління освітою в ОТГ» для представників регіональних інститутів післядипломної педагогічної освіти. Семінар проходив у Будинку творчості школяра. На порядку денному:
- Управління освітою в умовах децентралізації. Хмельницька область. Досвід з листопада 2015 року по теперішній час».
- Представлення практик управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради:
• Створення органу управління освіти.
• Створення методичної служби.
• Забезпечення підвозу учнів.
- Поняття якості освіти або 10 причин, які спонукають розробляти План
оптимізації».
- Розуміння ситуації. Збір і аналіз даних шкільної мережі. Показники. Сценарії
оптимізації. Візуалізація Плану».
- Комунікація з зацікавленими сторонами. Практика громад Хмельницької
області».
27 квітня 2017 року семінар завершив свою роботу. Учасники підвели підсумки роботи, подякували господарям за надану можливість участі у семінарі.

Дивитись фото

Категорія: Новини | Переглядів: 184 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Ми на карті
Наші координати
м. Дунаївці
32400, Хмельницька область
вул. Гагаріна, 16+380385831203 dunmiskosvita@ukr.net
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання