Головна » 2017 » Травень » 24 » Таборування юних туристів Хмельниччини
13:55
Таборування юних туристів Хмельниччини

Вже традиційно у другій половині травня біля села Черче, що на Чемеровеччині, відбулося таборування юних туристів Хмельниччини. У Кубку області зі спортивного орієнтування взяли участь 208 учасників у складі 21 команди. 55-ий Чемпіонат області зі спортивного туризму складався з 2-х Кубків: – Кубок з пішохідного та Кубок з велосипедного туризму. У Кубку області з пішохідного туризму взяли участь 20 команд, з велотуризму – 15 команд (понад 200 учасників). Дунаєвеччину представляла команда Дунаєвецької станції юних туристів. Команда була представлена у кубку області зі спортивного орієнтування на коротких та довгих дистанціях. Учасниками від нашої команди були 12 спортсменів, які вибороли в групі Ж18 перші місця в області на двох дистанціях. Також на дистанції «Рятувальні роботи на водному об′єкті» рятувально-прикладної дистанції «Аварійно-рятувальні роботи в зоні техногенної аварії» посіли друге місце. В цілому команда показала гарні результати.