Головна » 2017 » Жовтень » 9 » Найважливіший вибір – це вибір професії
14:37
Найважливіший вибір – це вибір професії

Найважливіше для випускника школи – обрати професію. Вона має бути сучасна, цікава для дитини, конкурентна в сучасному світі.
Між управлінням освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради, Чернівецьким національним університетом ім. Федьковича та навчальними закладами міста Дунаївці укладено угоду про співпрацю в галузі фізико-технічних та комп’ютерних наук.
42 учні із міських шкіл, Рахнівського НВК, Голозубинецької, В.Жванчицької, Чаньківської  ЗОШ І-ІІІ ступенів 5 жовтня 2017 р. відвідали Інститут фізико-технічних та комп’ютерних наук Чернівецького національного університету.
Під час зустрічі з викладачами та аспірантами кафедр учні познайомились з можливостями Інституту, відвідали кафедри та лабораторії Інституту, були присутні на міні-лекціях.
Школярів особливо зацікавили спеціальності «Кібербезпека», «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка», «Радіотехніка», «Комп'ютерні технології в машинобудування».
Працівники Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук провели для учнів Дунаєвецької міської громади екскурсію центральним корпусом ЧНУ та організували прогулянку історичним центром м. Чернівці.
Поїздка вийшла вдалою: науковці Інституту погодились стати консультантами учнівських дослідницьких робіт. В планах відвідання інших факультетів ЧНУ та екскурсії на діючі в м. Чернівці виробництва.

Категорія: Новини | Переглядів: 112 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Ми на карті
Наші координати
м. Дунаївці
32400, Хмельницька область
вул. Гагаріна, 16+380385831203 dunmiskosvita@ukr.net
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання