Головна » 2017 » Листопад » 6 » Обласний фестиваль хорового мистецтва «Співає юність України»
10:02
Обласний фестиваль хорового мистецтва «Співає юність України»

З метою популяризації вокально-хорової школи виконавства, підвищення рівня професійної підготовки творчої молоді, узагальнення методики та досвіду роботи з хоровими колективами, стимулювання діяльності дитячих хорових колективів, підвищення рівня хорового та ансамблевого співу 26 жовтня 2017 року на базі Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва проведено обласний фестиваль хорового мистецтва «Співає юність України» колективів закладів загальної середньої та позашкільної освіти.
Завданням фестивалю було виявлення кращих дитячих хорових колективів області, розвиток традиційних жанрів і видів хорового мистецтва, удосконалення нових форм і методів роботи з дитячими хоровими колективами, збагачення репертуару колективів творами української вітчизняної та класичної спадщини, обробками народних пісень, високохудожніми сучасними творами та налагодження співпраці між керівниками хорів.
Учасники фестивалю презентували по два різнохарактерних твори: української і світової хорової класики та сучасної музики.
У заході взяли участь понад 700 вихованців з 15 районів, 6 міст та 5 об’єднаних територіальних громад (далі – ОТГ) області.
Журі фестивалю відзначило високий рівень виконавської майстерності, сценічної культури, гарний ансамблевий спів, чудову дикцію, дихання, чистоту інтонування та передачу емоційного змісту творів учасників хорового колективу «Гармонія» Дунаєвецького НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія" (керівник О.Мудрик), який у підсумку нагороджено дипломом ІІ ступеня.

Категорія: Конкурси, змагання | Переглядів: 30 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Ми на карті
Наші координати
м. Дунаївці
32400, Хмельницька область
вул. Гагаріна, 16+380385831203 dunmiskosvita@ukr.net
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання